Флешмоб до Шевченкових березин стає популярним серед черкасців

Педагоги та учні Черкаського професійного ліцею взяли участь у міжнародному флешмобі  «GlobalShevchenko», який протягом лютого-березня проходить з нагоди Шевченкових березин, інформує прес-служба Черкаської міської ради.
Інформує “Вичерпно”.
Мета флешмобу – вшанувати пам’ять великого Кобзаря, показавши пам’ятники поету, встановлені по всьому світу. Учасники фотографуються біля скульптур та викладають знімки в мережу з відповідним хештегом та назвою населеного пункту. В Україні Тарасу Шевченку присвятили 1256 пам’ятників, ще 129 — на території інших держав.
 ю
До акції долучилися педагогічні працівники та учні професійного ліцею міста. Вони сфотографувалися біля пам’ятника Тарасу Шевченку на Театральній площі та закликали приєднатися до флешмобу черкаські профтехучилища.
Наразі до флешмобу “Global Shevchenko” долучилися понад 3,5 тис учасників із 25-ти країн світу та 132-х міст та сіл України.
Нагадаємо, 9 березня о 15:00 організатори закликають українців прийти до пам’ятників Тарасу Шевченку та одночасно зачитати вірш «В казематі» («Мені однаково, чи буду…»).
Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *