Фонд Б. Гаврилишина долучився до промомоції Канівського кінофестивалю

Благодійний фонд Богдана Гаврилишина звернувся до молодих та амбітних режисерів із закликом відвідати Міжнародний Канівський кінофестиваль сучасного кіно.

Відповідне звернення розміщене на офіційній сторінці фонду в Facebook, пише «Kanos».

Як зазначається у повідомленні, щотижня на сторінці фонду його представники розповідають і радять  для перегляду мотивуючі фільми, але цього разу вони вирішили розповісти і порадити відвідати кінофестиваль, на якому молоді режисери зможуть показати себе і розказати про власне мотивуюче кіно. Це все Міжнародний Канівський кінофестиваль сучасного кіно.

«Не даремно місцем проведення фестивалю обрано мальовничий і унікальний своїми природними скарбами Канів. Це місто в усі віки надихало і приваблювало творчих людей і, звичайно, режисерів. Так, саме в Каневі свого часу працював над картиною «Іванове дитинство» Андрій Тарковський, також тут зняли відому музичну комедію «Бумбараш», а окрім цього ще чимало інших фільмів. Тож, якщо ви вже маєте творчі напрацювання в сфері кіно, долучайтесь до Канівського кінофестивалю і будьте певні – Вам тут раді!», – йдеться у тексті допису на сторінці фонду.

Нагадаємо, уже у вересні поточного року в Каневі заплановане проведення I-го Міжнародного Канівського кінофестивалю сучасного кіно. Участь у ньому зголосилось взяти понад 30 режисерів, які подали власні заявки на адресу оргкомітету.

Фото www.ptr-vlad.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *