Фонд BrainBasket оголошує набір на нові навчальні групи в Черкасах

Фонд BrainBasket оголошує набір на нові навчальні групи в Черкасах та ще 27 містах України за проектом TechnologyNation, в рамках якого всі охочі можуть пройти безкоштовні курси з програмування.

Повідомляє “Прочерк”.

Навчання проходить у форматі blendedlearning (змішане навчання), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладений в онлайн, та аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів на базі бібліотек та партнерських локацій по всій Україні. Курс розроблено за програмами кращих технологічних університетів світу (Harvard, MIT, Stanford). У кожній групі передбачене пільгове місце для учасників АТО та переселенців зі Сходу України на позачергове зачислення до навчальної групи.

У Черкасах заняття проходитимуть на базі Другої дорослої бібліотеки, за адресою вул. Черновола, 142-А.

Учасниками першої хвилі TechnologyNation стали 420 осіб, які пройшли попередній відбір до 25 навчальних груп по всій Україні під керівництвом досвідчених менторів-волонтерів пройшли курс «Основи програмування CS50» від Гарвардського університету.

Зареєструватись можна за посиланням – http://brainbasket.org/technology-nation/

TechnologyNation – це всеукраїнський проект, який дозволяє всім охочим безкоштовно отримати комп’ютерну освіту світового класу та вивчити основи найбільш затребуваних мов програмування. Це дає слухачам хороше підґрунтя для подальшого навчання та працевлаштування в IТ-сфері.

Окрім Адміністрації Президента України програму підтримують компанії «Ciklum», компанія «Майкрософт Україна», компанія «Навігатор» і громадська організація «Вікно можливостей». Також до проекту долучились AMC Bridge, Bakotech, Cogniance, GlobalLogic, HeadHunter, Innovecs, Luxoft, MacPaw, Terrasoft, TheAppSolutions, Корпорація “Галактика” та багато людей, які подарували бібліотекам свою власну техніку.

Дізнатися більше та зареєструватися на програму можна за посиланням – http://brainbasket.org/technology-nation

Фото http://procherk.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *