Фонд братів Кличків виділив на ремонт черкаської спортшколи 6 млн грн

Переможцем конкурсу соцпрограми від фонду братів Кличків стала Черкаська обласна ДЮСШ «Олімпія ФСТ «Україна», повідомляє “Черкаський край“.

У ДЮСШ культивується спортивна й художня гімнастика, займається понад 230 юнаків і дівчат. З ними працює 11 тренерів. Участь у програмі дасть змогу привести в належний стан приміщення ДЮСШ, яке не ремонтувалося з моменту введення його в експлуатацію. Пропозиція спортшколи про участь у конкурсі була відібрана серед більш ніж 50 залів-претендентів за ретельно вивченими критеріями. Роботи з капітального ремонту ДЮСШ «Олімпія» розпочалися ще у серпні.

Спортивні зали ДЮСШ будуть відремонтовані та обладнані новими спортивними снарядами. Фонд для цього виділив понад 6 мільйонів гривень. Уже наново перекрито дах спорткомплексу, підсобного приміщення, встановлено 13 пластикових віконних блоків, перекрито металочерепицею дах шахово-шашкового клубу, проводяться ремонтні роботи залу боротьби та інше.

Нагадаємо, понад п’ять років благодійний фонд братів Кличків реалізує соціальну програму «Старт до успіху», головною метою якої є створення належних умов для фізичного розвитку вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл в Україні та підтримка талановитої молоді.

Фото klitschko-brothers.com
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *