Фоторепортаж холодноярського фестивалю

Гості з різних куточків України, море драйву, позитиву та нових знань про історію та культуру України — так на Черкащині, в селі Грушківка Кам’янського району пройшли три дні фестивалю нескореної нації «Холодний Яр», який вже втретє проходить в самому центрі України. Фестиваль носить націоналістичний, інформаційно-просвітницький характер, який об’єднує справжніх патріотів України, розповідає “Вичерпно“.

За ці дні поринути у фестивальний дух змогли тисячі відвідувачів, які мали змогу відвідати різноманітні пізнавальні локації; насолодитися живим звуком у виконанні українських гуртів, таких як  Тартак, Тінь Сонця, Залізний хрест, ДримбаДаДзига, Go-a, Натоліч, Новимнийкудень, ВІЙ, JoryjKłoc, Чумацький шлях, KRUTі Фіолет; помандрувати Холодним Яром; відвідати літературні наступи та взяти участь у поетичних читаннях та футбольному турнірі, переглянути тематичні історичні виставки та виставку колекції вогнепальної зброї львівської організації «Штурм».

blank

Нагадаємо, фестиваль організовують силами громадських організацій «Національний Альянс», «Сокіл», «Самооборона Майдану Черкащини» – за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації.

Відзначимо, фестиваль носив благодійну мету — на ньому збирали кошти на закупівлю медикаментів та обладнання для облаштування реанімаційного автомобіля, який перебуватиме на території фесту та по завершенню буде переданий медикам у зону проведення бойових дій.

Ще однією родзинкою фестивалю є те, що він абсолютно безалкогольний!

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *