Фотовиставку відкрили в черкаській школі

За ініціативи Черкаської правозахисної групи та у рамках тижня історії у Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №32 відбулася фотовиставка «Війна за мир». ЇЇ автори – добровольці окремої зведеної штурмової роти «Карпатська Січ». Виставка має на меті донесення об’єктивної інформації про події на Сході України та порушення Російською Федерацією норм міжнародного гуманітарного права.

Повідомляє “Про Головне” з посиланням на Департамент освіти та гуманітарної політики.

Представлені на ній фотороботи зображують українських добровольців, зокрема бійців окремої зведеної штурмової роти «Карпатська Січ», у складі 93-ої механізованої бригади Збройних сил України. Хронологічно світлини охоплюють період від початку діяльності військових до сьогоднішніх днів.

Фотовиставку мали можливість переглянути всі учні та педагогічний колектив школи. А учні 10-Ф класу прослухали інформацію представника Черкаської правозахисної групи Тараса Щербатюка про порушення прав людини у воєнний час.

Світлини вражають своєю проникливістю. На кожній з них між життям і смертю лише незначна межа. У очах людей, зафіксованих на світлинах,біль і безнадія разом з безмежною гордістю і готовністю стояти за свою країну на смерть. Поряд з розрухою – надія на те, що світле майбутнє все ж таки чекає нас попереду.

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №32 стала єдиною у місті, де була розміщена виставка «Війна за мир». Загалом вона об’їхала вже багато міст України і навіть побувала за кордоном. Наступний її пункт призначення – Вінниця.

Фото http://progolovne.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *