Французи можуть допомогти черкащанам з утилізацією сміття

Проект з переробки та утилізації твердих побутових відходів обговорили сьогодні в Черкасах представники французької делегації з першим заступником міського голови Станіславом Овчаренком, інформує офіційний сайт міської ради.

Участь у розмові також взяли  керівники структурних підрозділів міськвиконкому,  КП «Черкаська служба чистоти» та компанії «UMWELT Ukraine», яка здійснює збір та транспортування сміття в обласному центрі. Серед почесних гостей з Франції на зустрічі були присутні:  Жан Рош  – президент Beten International, Мішель Форже – проджект менеджер Beten International та Квентін Буланже  – представник IEE.

Члени французької делегації розповіли про можливість для Черкас та України загалом долучитись до Програми з утилізації сміття, яку фінансує Уряд Франції. Для участі потрібно, аби муніципалітети  подали заявку до Посольства Франції в України, що, вже наше місто і зробило. Далі потрібно підготували відповідний пакет документів, який передається на розгляд Міністерства фінансів Франції. Після чого – приймається колегіальне рішення урядовців щодо можливості та  доцільності фінансування такого проекту.

Станіслав Овчаренко наголосив, що керівництво міської влади Черкас поділяє погляди французьких фахівців щодо необхідності вирішення проблеми з утилізацією сміття в Черкасах, тому всіляко сприятиме та допомагатиме у її вирішенні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *