Фронтмен гурту “ФІОЛЕТ”: “Думав, що атмосфера на концерті буде мертва” (ІНТЕРВ’Ю, ЕКСКЛЮЗИВ)

Сергій Мартинюк (на фото з мікрофоном), він же Колос, фронтмен гурту «ФІОЛЕТ» розповів в інтерв’ю «Черкаси Сьогодні» про те, як його здивували черкащани, маленьку сцену та що очікувати на Бандерштадті-2017.

– Ви дали потужний концерт у Черкасах, люди із щасливими обличчями покидали клуб після концерту. Що скажеш про прийом черкащан?

– Чесно, очікував, що у вас буде мертва атмосфера на концерті. Але як почув, що знають майже всі тексти, то аж захотілося знову голос зірвати. Той чувак під сценою мене гарно мотивував (сміється). Ми протягом усього туру граємо одну-дві пісні кожного концерту, які вже давно не виконували, у Черкасах ті забуті навіть нами треки публіка підхопила своїми голосами. Реально круто.

– Наше місто не встигли побачити?

– Якось так виходить, що ми частіше приїжджаємо в Черкаську область, ніж у самі Черкаси. Минулого літа виступали на «Ше.Fest» і у Холодний Яр приїжджали, але самі Черкаси знаємо переважно по магазинах і заправках. Впевнений, що сьогодні нас зустріли найкращі люди Черкас.

– На початку концерту тебе чути взагалі не було, барабани і бас забили голос…

– Ми приїхали під концерт вже, саундчек затягнувся. Взагалі, звук був поганий на початку, бо налаштували, а все пішло прахом після того, як зайшли люди, тоді зовсім інакше все звучить. Але наш звукач швидко реагував на всі наші прохання зі сцени. Звук тоді, здається, вирівнявся, правда?

– Так десь на третій пісні можна було розібрати текст. Стейдждайвінг не ризикнув у Черкасах спробувати?

– Та ти сам бачив, хто стояв під сценою. Хоч ми і мали у Житомирі схожу публіку – дівчат у вечірніх сукнях на підборах – але там було по них видно, що втримають. Взагалі, ми маємо багато прикольних рухів на сцені з музикантами, але у тут платформа дуже маленька, ми весь час один в одного впиралися. Раз навіть випадково дівчину перед сценою ногою зачепив, але сміялася, значить, все ок з нею.

– Планами щодо Бандерштадту-2017 поділишся?

– Поки ніякої конкретики, але скажу, що це буде більш масово і ми запросимо іноземних виконавців.

Сплікувався Олег Магльований

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *