Генпрокуратура бореться з корупцією у керівному складі черкаської поліції (ФОТО)

У Черкасах затримали виконувача обов’язків начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області і заступника директора інституту післядипломної освіти Національної академії внутрішніх справ України. Вони намагались надати хабара у вигляді 2 000 дол США та талонів на 400 літрів палива заступнику голови Національної поліції України. Так вони намагалися посприяти з боку останнього на проходження атестації підлеглими в.о. начальника ГУНП в Черкаській області, а саме – заступником начальника ГУНП в Черкаській області – начальником слідчого управління та начальником управління кадрового забезпечення.

Про це повідомила прес-служба Генпрокуратури України.

Наразі проводять комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення.

Досудове розслідування триває.

Додамо, що викриттю хабарника посприяло Департамент з розслідування та нагляду у кримінальних провадженнях у сферах державної служби та власності Генеральної прокуратури України спільно з Департаментом внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Нагадаємо, за скоєне кримінальне правопорушення зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з конфіскацією майна.

Фото Генпрокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *