Харківський тракторний завод незабаром переїздить до Сміли

На Харківському тракторному заводі почали різати чавуноливарний та сталеливарний цехи. Про це УНН розповів один зі співробітників заводу.

“Вже почали різати чавуноливарний та сталеливарний цехи. З чавуноливарного цеху форми вивозять. Наскільки мені відомо, везуть їх до Сміли в Черкаську область. Нам ніхто нічого не пояснює, звичайно. Ріжуть весь день. Просто знищують все, перетворюючи на металобрухт”, – сказав співрозмовник.

За його словами, на цьому роботи зі знищення потужностей заводу не зупиняться: на черзі цех, де збиралися замовлення для оборонного сектору.

“Сказали, що наступний – цех, де робили оборонку. Там взагалі станки, техніка… У всіх шок”, – додав він.

Нагадаємо, близько року тому Харківський тракторний завод приватизував бізнесмен Олександр Ярославський, який, між іншим, раніше був власником черкаського хімпідприємства “Азот”. Однак пізніше стало відомо про спроби вивезти потужності і технології заводу в Росію, про що повідомляли співробітники підприємства.

Зокрема, за словами екс-директора заводу Губіна команду вивозити ХТЗ в Росію дав особисто російський бізнесмен Деріпаска, який є партнером Ярославського. При цьому, за даними Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку, Олександр Ярославський не має контрольного пакету акцій ХТЗ. Також нагадаємо, що фінансово-господарський контроль за Харківським тракторним заводом здійснюють росіяни.

Фото http://www.unn.com.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *