Гендер у наданні соціальних послуг обговорили в Черкасах

Нещодавно у Черкасах обговорювали гендерні питання у наданні соціальних послуг. Такий семінар пройшов у Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, пише “ГромЧЕ”.

Для спеціалістів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели короткостроковий тематичний семінар «Сучасні підходи у наданні гендерно-чутливих соціальних послуг». Для слухачів провели тематичні зустрічі. Також обговорили питання  гендерної соціалізації, стереотипів, соціального становища чоловіків та жінок в Україні.

«Проблеми соціальної роботи та гендеру тісно взаємопов’язані, адже гендерний аспект соціальної захищеності допомагає виявити потреби різних категорій населення в забезпеченні медичної допомоги та охорони здоров’я, освітньому рівні, захисті від соціальних ризиків, рівні доходів, дотриманні прав людини, –  йдеться у повідомленні Черкаського обласного центру перепідготовки. – Задоволення потреб населення й забезпечення оптимальних умов життя є основним завданням державного захисту, ефективність реалізації якого є показником якості життя суспільства в країні загалом».

Крім того, на короткому семінарі «Сучасні підходи у наданні гендерно-чутливих соціальних послуг» також зачепили теми гендерних проблем професійних відносин, гендерного насилля у родині, забезпечення гендерної рівності, подолання гендерних стереотипів, гендерного підходу у соціальній роботі.

Фото http://grom-che.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *