Герої популярного серіаліті зняли кліп про Смілу

Головний авантюрист серіаліті “Київ вдень та вночі” Олександр Озолін розпочав сольну кар’єру. Записав першу в житті пісню і зняв кліп на пісню “S.M.I.L.A.”, повідомляють на сайті Нового каналу.

А почалося все з невеликого поста в соцмережах. Саша запропонував фанам написати текст для його першої пісні. А до автора кращого пообіцяв приїхати в гості, і зняти в його рідному місті кліп. І посипалися листи. Свої творіння Озу надіслали десятки людей зі всієї України!

– У результаті суперкрутий трек для мене написав учитель фізики Олег Михайлович із невеликого села неподалік міста Сміла, – розповів Саша. – Коли я прочитав лист, відразу зрозумів: це воно! Я з дитинства люблю хіп-хоп. А цей текст просто ідеальний для речитативу. І відмінно ліг на музику, яку написав наш друг, соліст гурту Cardiomashine Макс Лисенко. Загалом, пісня вийшла в моєму стилі. Який, сподіваюся, оцінить молодий піпл.

Обіцянки треба виконувати. Тому Саша разом із Альбіною та Олександром Володимировичем вирушили у Черкаську область знімати кліп про Смілу.

– Кліп ми знімали точно так само, як і серіаліті – без сценарію, – розповів режисер відеоролика і креативний продюсер «Київ вдень та вночі» Сергій Мельник. – Ми знали, що хочемо зробити історію про місто – щоб у цьому відео кожен житель України побачив свою малу батьківщину. Але яким вийде відео в результаті – не знав ніхто.

Зйомки проходили на локаціях, які є в будь-якому маленькому містечку нашої країни – на центральній площі, в затишному дворику зі старими гаражами і «Жигулями», у спортзалі школи. В останній, до речі, Саша, Альбіна та Володимирович зірвали уроки – всі хотіли сфотографуватися з улюбленцями.

– Це було дуже круто й цікаво! Знімали ми цілий день. Чесно кажучи, Саша навіть пообіцяв заплатити нам гонорар, але мені здається, що це років у 90 хіба що трапиться, – розповіла Альбіна. – Сміла – круте місто, і люди там дуже класні, але дорога туди просто жахлива, спина досі болить.

Як і обіцяли, насамперед наші герої заїхали в гості до фізика – автора пісні.

Такий класний дядько! – ділиться враженнями Альбіна. – Ми зустрілися, і він каже: «Звісно, я люблю фізику, люблю викладати, і взагалі я строгий учитель. Але іноді я для душі пишу хіп-хоп-вірші. Олег Михайлович провів із нами цілий день, все контролював. І ми подружилися!

Зйомки кліпу вийшли доволі екстремальними. Просто в розпал робочого процесу розпочався дощ. Але ж «Київ вдень та вночі» – серіаліті про реальне життя. І якщо вже в реальному житті почався дощ, то і в кліпі він теж має періщити!

– Чесно кажучи, дощ завадив нам познімати на даху висотки і показати більше міста, – по секрету розповів нам Сергій Мельник. – Та зрештою ми все одно обіграли цей дощ у кліпі. І кадри, на яких герої співають у машині, ховаючись від дощу, – реальні.

Загалом, відео, як і пісня, вийшли дуже справжніми і життєвими. Сподіваємося, тепер цей трек, як гімн, звучатиме на випускних у всіх школах Сміли!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *