Черкаська ОДА

Голова ОДА говорив з послом Франції про утилізацію відходів

Французькі інвестори готові втілювати на Черкащині проекти з енергетичної ефективності та менеджменту відходів. Про це йшлося на зустрічі голови Черкаської ОДА з Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україні пані Ізабель Дюмон.

Нині в області працюють десять підприємств із французькими інвестиціями – як у галузі сільського господарства й переробки, так і видобутку корисних копалин і виробництва торговельного обладнання.

– Мій сьогоднішній візит має на меті ознайомлення з роботою цих підприємств, – пояснює пані Посол. – Окрім того, ми зацікавлені в розширенні співпраці. Зокрема, у сфері енергетичної ефективності та менеджменту відходів. Уже проводимо відповідні дослідження. Вважаю, що особливо важливим для України є питання менеджменту відходів. Ми хочемо допомогти Черкащині з модернізацією системи їхньої утилізації.

Черкаська ОДА

Як зауважив очільник області, такі проекти відповідатимуть тутешній «Стратегії-2020». Він наголосив, що Черкащина завжди відкрита до співпраці.

– Створення сприятливих умов для інвестування є одним із пріоритетів нашої роботи, – каже голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Із пані Послом ми обговорили деталі перспективних проектів. Французька сторона також зацікавилася створенням в області першого індустріального парку. Окрім того, пообіцяла експертну допомогу в питаннях об’єднання територіальних громад і децентралізації.

Представники підприємств із французькими інвестиціями подякували обласному керманичу за співпрацю. Вони наголосили, що останні кілька років їм нарешті працюється на Черкащині комфортно.

Про це повідомила прес-служба Черкаської ОДА.

 

Джерело: procherk.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *