Головою Шполянської ОТГ став нині діючий міський голова

30 квітня на Шполянщині відбулися вибори об’єднаної територіальної громади, до складу якої увійшли місто Шпола та село Кримки. За попередніми даними, з великим відривом лідирував нині діючий міський голова, член ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Сергій Кравченко.

Інформує “Вичерпно”.

Судячи з підрахунків, станом на 1 травня Сергій Кравченко отримав 6250 голосів. Свого основного опонента, нині діючого голову Шполянської райдержадміністрації, порошенківця Володимира Потапенка шполянський мер обійшов більш як утричі. За очільника району проголосували відповідно тільки 2007 виборців.

У Шполі розповідають, що боротьба за крісло голови громади була особливо запеклою. Зокрема, проте міського голови Школи використовувався «чорний піар».

– Коли ми проводили агітацію, то у місцевих газетах подавали інформацію порівняльного характеру, — говорить секретар Шполянської райорганізації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Сергій Струк. – Показували, що зробив за 1,5 року міський голова Сергій Кравченко і на що спромоглися його опоненти. Різниця вражала, особливо це дратувало місцеву «коаліцію», в якій проти Кравченка дивним чином «поріднилися» три осередки політичних сил – порошенківці, ляшківці, «Батьківщина» плюс застаріла еліта Шполянщини. Але, як показали результати волевиявлення, це нічого не допомогло. Такого «нокауту» вони не очікували.

Вибори у Шполі також чітко показали, що до депутатського складу Шполянської об’єднаної громади увійде переважна більшість «ЧЕРКАЩАН».

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *