Городищенська школа розпочинає ремонт задля інновацій

Городищенський економічний ліцей цього навчального року розпочне роботу у статусі інноваційного. Для цього тут треба провести ремонт та обладнати три навчальні кабінети. Як йде підготовка до ремонтних робіт перевірив заступник голови Черкаської ОДА Ярослав Березань.

Замінити вікна, утеплити стіни, відкрити новітні кабінети хімії, фізики та біології мають у ліцеї до першого вересня. На це спрямують кошти з Держфонду регіонального розвитку, за обласним проектом відкриття інноваційних шкіл, та за рахунок освітньої субвенції. Торік же в будівлі коштом району повністю замінили покрівлю, говорить керівник Городищенської РДА Олексій Лавріненко. На це з місцевої скарбниці спрямували понад мільйон гривень.

13– Ця школа – одна з найновіших в районі, – розповідає Олексій Лавріненко. – Економічний ліцей ділить приміщення з Городищенською загальноосвітньою школою №3, що є опорною. Опалюється будівля, що має понад 5 тисяч квадратних метрів площі, газом. Над вирішенням цього питання вже працюємо. До ліцею приїздять учні чи не з усього району. Тож маємо нагоду забезпечити їх інноваційною освітою.

Поки що ж до ремонтних робіт тільки готуються. З наступного тижня почнуть замінювати старі вікна на нові металопластикові. Потім візьмуться за внутрішнє опорядження та обладнання кабінетів.

42– Відкриття інноваційних шкіл – чи не основне завдання для нас, як обласної влади, яке стоїть перед нами на цей навчальний рік, – говорить заступник голови Черкаської облдержадміністрації Ярослав Березань. – Відповідний проект фінансуватиметься з ДФРР на умовах співфінансування з місцевих бюджетів. Стартувати  у новому статусі мають 28 шкіл Черкащини. Та їм треба витримати темп й таки розпочати навчальний рік інноваційно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *