Гройсман відзначив юного черкаського рятівника

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся з 13-річним школярем з Черкас Богданом Воликом та підполковником ДСНС Олександром Запрягайлом, які врятували двох дівчаток, що тонули на Дніпрі.

Про це повідомляє “Урядовий портал”.

Під час зустрічі Володимир Гройсман поцікавився деталями героїчного вчинку, розпитав про його обставини та запитав, чи не страшно було Богдану, коли рятував дівчинку.

Він також відзначив мужність підполковника Державної служба України з надзвичайних ситуацій Олександра Запрягайла, який, ризикуючи власним життям, кинувся на допомогу другій дівчинці та допоміг своєму побратиму.

blank

Прем’єр-міністр подякував обом героям за їхній мужній вчинок та вручив їм іменні годинники.

Водночас Володимир Гройсман запропонував хлопчику допомогу у вирішенні проблеми зі здоров’ям. Домовилися найближчим часом зробити обстеження і визначити оптимальніший шлях лікування.

Нагадаємо, 15 грудня Богдан Волик врятував на Дніпрі двох дев’ятирічних подруг Дарину та Марину. Вони вирішили скоротити дорогу та перейти на інший бік затоки навпростець через ледь застиглу кригу, яка почала тріскатися у них під ногами. Єдиним свідком подій став трохи старший за них черкаський школяр.

Фото http://vikka.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *