Громадські активісти вимагають, щоб Долина троянд лишалася без плитки

Через намір закласти Долину троянд плиткою на сесію міської ради сьогодні, 22 серпня, прийшли активісти. Інформує “Змі“.

Активістка Вікторія Феофілова зачитала заяву від імені 18-ти громадських організацій із закликом підтримати петицію про перенесення 10 млн грн на нагальні потреби міста, скасувати тендер на реконструкцію Долини троянд та провести публічні консультації з розвитку цього простору.

“Реконструкція запланована без досліджень потреб громадськості, публічних консультаційта експертних обговорень, хоча мова йде про один з улюблених парків міста. Водночас черкащани не раз висловлювали негативну думку з приводу проекту реконструкції. 250 осіб підписали відповідну петицію.  436 користувачів у Facebook висловивлися проти. витрачання коштів на таку затію. Однак досі представники влади не бажають чути голоси тих, чиї кошти витрачають. У місті вже існує дефіцит бюджету, а жителі постійно скаржаться на нестерпні умови інших об’єктів: стан туалетів в дитячому парку та дитсадках, стан медичних закладів, доріг, тротуарів та проїздів у дворах”.

Зазначимо, що до розгляду петиції стосовно Долини троянд депутати сьогодні так і не дійшли.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *