Громадськість пропонує включити до складу виконкому лікаря

Включити до складу виконавчого комітету Черкаської міської ради голову громадської організації «Асоціація лікарів м. Черкаси» Григор’єва Віталія відповідну петицію з назвою «Покращення медицини в місті» сьогодні зареєстрували на сайті міськради, інформує Дзвін.

«В нашому місті є актуальні питання в медичній сфері – покращення умов роботи медиків, оснащення закладів новими технологіями та умов перебування пацієнтів в медичних закладах міста. Ми потребуємо негайного переосмислення важливості медицини для нас.

Питання медицини в міській раді має представляти компетентний та практикуючий лікар, який розуміє і бачить на практиці слабкі місця в системі охорони здоров’я та знає шляхи їх правильного вирішення. Медична спільнота Черкас хоче бачити свого колегу в складі виконавчого комітету Черкаської міської ради, який буде представляти інтереси і права 4500 медиків міста та пацієнтів, якими може бути кожен з містян.

З урахуванням зростання ролі місцевого самоврядування в житті міста та майбутніх реформ в сфері охорони здоров’я просимо включити до складу виконавчого комітету Черкаської міської ради голову громадської організації «Асоціація лікарів м. Черкаси» Григор’єва Віталія Вікторовича». – йдеться у петиції.

Фото Рідна Черкащина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *