Громади Черкащини навчають онлайн, як ефективно та юридично правильно налагодити їх роботу

Як правильно готувати проекти регуляторних актів, правильно оприлюднювати документи та відстежувати їх результативність – про це та багато іншого розповідає громадам на онлайн-консультаціях радник з питань децентралізації та місцевого самоврядування Черкаського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Юлія Поліщук. Останню таку консультацію було проведено онлайн із Вільшанською ОТГ, загалом же радник навіть за умов карантину, дистанційно, щомісяця допомагає у організації продуктивної роботи десятку громад.

Крім того, громадам надаються і консультації  щодо правових аспектів функціонування закладів освіти у громаді. Наприклад, востаннє таку консультацію було надано Червонослобідській громаді – про організаційні, фінансові та кадрові аспекти функціонування закладів освіти, повноваження засновника закладу, трудові відносини з керівниками закладів і педагогічними працівниками, тощо.

Як зазначає радник, громади особливо цікавлять законодавчі зміни та новації, просять проводити онлайн-консультації частіше, оскільки це допомагає уникнути помилок у роботі.

***Для довідки:    Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *