Громади навчались продуктивному спілкуванню

«Комунікація та взаємодія з громадянами та представниками влади» – такий онлайн-семінар Програми «U-LEAD з Європою» пройшов 20 травня  для громад регіону.  ОТГ Черкащини отримали роз’яснення дієвих принципів комунікації для громад, інструментів залучення громадян до управління громадами, що передбачені законодавством, огляд ефективних практик взаємодії влади і громадян, приклади реалізації методів партисипативної демократії.

Представники громад регіону були вкрай зацікавлені дізнатися про основні механізми залучення громадян в прийнятті рішень на місцевому рівні, використання електронних платформ для участі громадськості. роботу з онлайн-анкетами, основи розробки інформаційних кампаній для просування механізмів участі. Тож не виключено, що такі семінари стануть першими у ланцюжку подібних просвітницьких  заходів для громад регіону.

***Для довідки:    Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *