Громади отримують консультативну підтримку щодо своїх бюджетів

20 січня команда фахівців Черкаського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» провела консультативну зустріч у Лип’янській громаді, що на Шполянщині.
Консультували спеціалістів громади радник з питань муніципальних фінансів та управління Микола Гулько та радник з питань децентралізації та місцевого самоврядування Юлія Поліщук.
Радниками було надано інформацію про основні етапи бюджетного процесу після затвердження місцевого бюджету (враховуючи довибори в ОТГ 22 грудня 2019 року). Було розглянуто повноваження місцевого фінансового органу, головного розпорядника коштів та виконавчого комітету (Лип’янська ОТГ прийняла рішення про бюджет на 2020 рік 24 грудня 2019 року із врахуванням показників Нечаєвської громади). Крім того, було розглянуто мережу закладів освіти, які розташовані на території Лип’янської ОТГ, проведено аналіз надходжень освітньої субвенції та потреби у видатках на утримання ЗОШ. Як зазначили спеціалісти громади, консультування допомогло вирішити ряд дуже нагальних і важливих питань.
***
Для довідки: Черкаський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою» створено за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою». Це – Програма, яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *