черкаським прикордонникам 200 військових аптечок від американської діаспори

Група «Патріот» передала черкаським прикордонникам 200 військових аптечок від американської діаспори

– Подарунок для черкаських прикордонників, що захищають батьківщину на її передових рубежах, вдалось зробити завдяки візиту до США мого колеги по Черкаській міській раді та групі «Патріот» Костянтина Чернецького, – повідомив координатор групи «Патріот», депутат Черкаської міської ради Микола Мирза.

– Під час спілкування із уродженцем Черкащини, нині – мешканцем Нью-Джерсі Борисом Хмельницьким, виникла ідея допомоги нашим військовим у зоні АТО від української діаспори. Порадившись зі своїми військовими про те, що може бути найпотрібнішим, вони придбали 200 аптечок, призначених саме для  військових – і переправили нам для передачі їх до зони АТО.

Як група, що системно займається визволенням наших хлопців із полону, ми співпрацюємо із різними групами наших військ у зоні АТО, проте саме прикордонники завжди стоять у авангарді захисту нашої батьківщини.  Тому, подарунок від української діаспори ми передали  саме навчальному центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України (Оршанець),  200 прикордонників із якого днями відправляється до зони АТО.

На фото: начальник медико-санітарної частини навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України майор Юрій Петруник та учасники групи «Патріот» (Станіслав Лукирич, Микола Мирза, Костянтин Чернецький, Олег Котенко) біля авто із переданою допомогою.

Джерело: Кореспондент cherkassy.today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *