Хитрий трюк для купівлі дешевих квитків на літак

Це повинен знати кожен!

Кожен з нас був би не проти політати по світу, але заважає одна заковика…

Авіаквитки в нинішні часи коштують дорого. Якщо додати податки і додаткові сервісні збори за багаж та інші зручності, якими ви, можливо, скористаєтеся під час польоту, – вийде чимала сума. Ось так всі ваші найсміливіші мрії про відпустку й тануть в хмарах боргів та печалі.

Однак, якщо ваша мрія про відпустку все ж велика, ми знаємо, як знайти вихід! У нас є для вас кілька маленьких хитрощів і один трюк, які дозволять забронювати квитки на рейс на найвигідніших умовах.

По-перше, що не слід робити…

Не бронюйте квитки в суботу! У ці дні, як правило, авіакомпанії підвищують ціни. Навіть якщо у вас в цей день вихідний і з’явився вільний час для планування поїздки, краще зачекайте кілька днів. Далі розповімо чому.

Вам варто розуміти саму систему

Суботні підвищення цін на авіаквитки пояснюються тим, що авіакомпанії наслідують певну тижневу систему ціноутворення, яка непосвяченим в тему мандрівникам може здатися неочевидною та заплутаною.

У чому ж секрет системи ціноутворення?

Ця система враховує, чи забронювали ви квитки на рейс за кілька місяців вперед, чи зробили ви це всього за тиждень до вильоту.

Система працює ще з тих пір, коли авіакомпанії рекламувалися в газетах, а люди ходили в турагентства, котрі були відкриті тільки в робочі години з понеділка по п’ятницю. Незважаючи на те, що зараз вже більшість людей бронюють місця на рейс через Інтернет, ця щотижнева система як і раніше працює, щоб продавати квитки за вигідною ціною не для вас, а для авіакомпаній.

Ще до появи Інтернету, менеджери ціноутворення в понеділок орієнтувалися на доступні на тиждень рейси, щоб визначити, чи можуть вони запропонувати знижку. Якщо на початку тижня непроданих місць було достатньо багато, аби рейс не виявився збитковим, потенційним мандрівникам пропонувалася знижка.

Як це впливає на покупку квитків онлайн?

Авіакомпанії як і раніше пропонують знижки на початку тижня, починаючи з понеділка.
У вихідні продажі традиційно сповільнюються, і з понеділка авіакомпанії починають розпродавати місця, що не продалися за ці дні.

А у вівторок відбуваються чудеса.

Конкуруючі авіакомпанії змагаються один з одним, знижуючи ціни, і влаштовуючи, фактично, повномасштабну цінову війну за клієнтів. Це означає, що вівторок – найкращий день для вигідної покупки.

Навіть більше: одне дослідження показало, що найнижчі ціни на рейси за весь тиждень реєструються у вівторок о 3 годині по полудні за східним часовим часом (-3 години відносно київського часу).

Скільки ви економите при цьому?

Згідно Orbitz.com, середня ціна проданого у суботу квитка на 7% перевищує середню ціну квитка, проданого в п’ятницю. Вона по-різному розраховується, якщо ви резервуєте квиток протягом тижня (навіть покупка квитків в середу, четвер чи п’ятницю обійдеться вам дешевше, в порівнянні з вихідними).

econom-flight-1

Хочете знати, як ще заощадити на квитках?

Слідкуйте за авіакомпаніях в соцмережах і підписуйтесь на їх розсилки. Іноді вони проводять розпродажі, які тривають всього годину. Ці знижки, в поєднанні зі знанням графіку цін авіакомпанії допоможуть вам задовольнити вашу пристрасть до подорожей, і не витрачати зайве.

Найчастіше поширення спеціальних пропозицій стосується рейсів, на які викуплено невелику кількість квитків.

Підпишіться також на розсилку авіакомпаній. Вам на електронну пошту будуть надсилати листи з інформацією про акції та спеціальні тарифи. Так ви будете в курсі, коли з’явиться купити квиток зі значною знижкою.

Користуйтесь послугами спеціалізованих сайтів. Для цього в пошуковій системі вводимо «авіаквитки недорого», або задаємо маршрут, наприклад, «Львів – Барселона». Вибираємо сайт, на якому викладені пропозиції різних авіакомпаній, вони можуть сортуватися за ціною, кількістю пересадок, тривалістю польоту і т.д. На таких сайтах відразу ж можна забронювати квиток.

Купуйте квитки заздалегідь. Авіакомпанії планують рейси на строк до шести місяців, вартість перельотів, які плануються в довгостроковому періоді, частіше за все, нижче. Але в цьому випадку існує ймовірність, при якій авіакомпанія стане банкрутом ще до того, як ви встигнете скористатися її послугами.

Приєднайтесь до бонусної програми компанії-перевізника. Найбільшою ефективністю можуть похвалитися проекти, що організовуються разом з банками. Якщо ви розраховуєтесь карткою, яка емітована певною фінансовою організацією, у вас накопичуються бали, які згодом конвертуються в милі і приймаються до оплати авіаквитка. Український авіаперевізник, який пропонує подібні послуги – це МАУ.

Плануючи подорож за кордон, розробіть свій маршрут. Часто, купуючи квитки у іноземного перевізника, існує можливість для значної економії фінансових коштів. Єдиний мінус такої подорожі полягає в необхідності здійснення пересадки в іншому європейському місті, і тут вже самі орієнтуйтесь по власним силам – пересадка в новому невідомому аеропорту є сильним стресом для вас, чи ви з легкістю переносите такі ситуації, і тут немає нічого страшного.

Джерело: news.ua482.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *