Індустріальним парком у Золотоноші цікавляться європейські інвестори

Заступник голови Черкаської облджадміністрації Ярослав Березань розповів у інтерв’ю кореспонденту сайту “ІнфоМІСТ” про результати інвестиційного форуму, проведеного минулоріч 22 вересня.

” Головна мета форуму була – показати місцевим бізнесменам, як можна рухатись уперед, розвиватися, маючи ті можливості і ресурси, які вже є, показати інструменти, шляхи розвитку області. А також показати іноземним бізнесменам, що в Черкащину можна успішно інвестувати”, – пояснив Березань.

Він також повідомив, що на сьогодні вже є “конкретний результат” від форуму – майбутнім інвестиційним парком у місті Золотоноша зацікавилися інвестори з Польщі та Туреччини.

” Наприкінці січня відбудеться зустріч із компанією, яка є оператором індустріального парку в Туреччині. Можливо, нам вдасться їх затягнути на індустріальний парк Золотоноші”, – висловив сподівання заступник голови ОДА.

Березань акцентував, що іноземні інвестори більш повільно ухвалюють рішення, аніж українські.

” Треба розуміти: це наші бізнесмени порівняно швидко ухвалюють рішення. А для іноземців обговорення тривалістю рік-два – це нормальна практика, – вважає Ярослав Березань. – Ми не очікували, що відразу будуть підписані якісь контракти, що створяться якісь спільні підприємства. Ми цим форумом показували і нашим бізнесменом, і іноземним, як Черкащина готова співпрацювати з бізнесом”.

Фото http://zolotonosha.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *