Інвестори орендували майже 140 гектарів черкаської землі

У липні на земельних аукціонах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Черкаській області, інвестори придбали права оренди дев’яти земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів). Землі загальною площею 139,4 га розташовані в Чигиринському, Жашківському й Черкаському районах.

Про це  повідомляє “Про Все”.

За підсумками торгів орендарі щорічно сплачуватимуть до бюджетів місцевих громад 515,4 тис. грн. Ця сума на 152,5 тис. грн. більше від стартової ціни у 362,9 тис. грн. Такого результату вдалось досягнути завдяки відкритій конкуренції між учасниками аукціону.

Найдорожчою стала вартість прав на земельну ділянку площею 11,2 га в адмінмежах Зам’ятницької сільської ради Чигиринського району. Стартова плата за користування землею зросла з 8 % до 28,7 % від її нормативної грошової оцінки (при встановленому законодавством мінімумі у 3 %) – з 24,5 тис. грн. до 88 тис. грн.

Усього цього року на Черкащині за результатами торгів передали у користування 114 земельних ділянок сільгосппризначення загальною площею 1658,5 гектара.

Наступні земельні аукціони в області заплановані на серпень.

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».

Фото http://provce.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *