Історія порятунку: як маленький уманчанин шукав домівку для безпритульного кошеняти

Цю історію розповіли на своїй сторінці у Фейсбук волонтери благодійного фонду “Серце друга”, що знаходиться в Умані. Маленький хлопчик підібрав хворе кошеня і хотів його забрати додому. Але батьки були проти, тому дитина взялася лікувати чотирилапого. Тоді хлопчик вийшов на вулицю і пропонував перехожим взяти малечу собі, а в додаток до кошеняти була жменька котячого корму. Пише “Дзвін” з посиланння на сайт “Рідний край“.

“Народ героїв!!! Для мене сьогодні героєм став маленький хлопчик Влад. Цей, ще зовсім юний хлопчик, але вже справжня ЛЮДИНА, підібрав на вулиці худюще і знесилине кошеня, очки закисші, повно бліх і мух. Вмовити рідних взяти бідосю додому не вдалося,тому хлопчик взяв малюка, декілька днів лікував очки, приніс в клініку покупати, а потім відчайдушно пропонував усім перехожим всиновити кошеня, ще й в придачу давав маленьку жменьку корму. Все це було настільки щиро, настільки багато добра в цій дитині, що розчулило не одного перехожого. Малюка тимчасово забрала Анжела Ткач і ми вже шукаємо йому справжню родину. А учню третього класу, школи #11, Владу окрема подяка і низький уклін!!!” – інформують волонтери.

Зараз волонтери розшукують родину для кошеняти, ви можете його забрати собі. Для цього слід написати на сторінку Умань ”Серце друга” Благодійний фонд захист тварин у Фейсбук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *