Історія українця, який придбав нью-йоркський хмарочос за 303 млн доларів (ВІДЕО)

Українець  із Закарпаття Алекс Ровт зараз є одним із найбільших власників нерухомості в Нью-Йорку. А на рахунку багатія 1 мільярд 300 мільйонів доларів. У списку світових мільярдерів він на 1 367 місці, йдеться у сюжеті “24 каналу“.

Народився Ровт у Мукачевому. Батько — директор трикотажної фабрики, мати — домогосподарка. Вищу освіту Алекс здобув у Львівському торгово-економічному інституті. Із дипломом про вищу освіту переїхав до Угорщини і влаштовується вантажником у невеликій крамниці. Незабаром він став продавцем, потім — завідувачем продовольчого магазину, а далі — узагалі начальником Управління оптово-роздрібного збуту.

Попри кар’єрний ріст, Ровт знову переїхав — тепер до США.

Виходець із Мукачевого влаштувався до хімічної компанії IBE Trade Corp, що займалася бартером у країнах із нестабільною валютою. Вони привозили необхідні товари й обмінювали на цінну сировину: наприклад, каву чи залізну руду. На той час лідером із виробництва аміаку був СРСР. Тож Ровт, як колишній громадянин цієї держави, швидко “вийшов” на хімічні підприємства в Україні, Росії та Угорщині.  Уже 2008 року IBE Trade Corp, одноосібним власником якої тим часом став Ровт, назвали найбільшим монополістом аміаку. Компанія мала 13% світових продажів. Це, власне, й вивело українця до списку The Forbes.

Зараз бізнесмен відходить від аміачного бізнесу й зосереджується на нерухомості. У 2012 році він приголомшив жителів Нью-Йорка: Ровт придбав хмарочос на легендарній Wall street навпроти фондової біржі за 303 мільйони доларів. Однак здивувала не лише сума, а й те як розрахувався багатій — готівкою.

Ровт принципово не вкладає гроші в акції, і не грає в казино, бо тут успіх не залежить від тебе. Адже він так не звик. Коли питають про фінансову пораду, незмінно відповідає: “Не тримайте гроші в банку — інвестуйте їх”.

Фото guide.travel.ru, відео 24 канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *