Історію українського державотворення у відео- та фотокадрах презентують на Соборній площі

Фотолітопис, хронікально-документальний фільм, виставку про миттєвості української історії презентують завтра на Соборній площі Черкас.

Дійство відбудеться в межах відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років, — повідомляють у прес-службі ОДА.

Черкащани, зокрема, матимуть змогу переглянути прем’єру хронікально-документального фільму «За Україну, за її волю! (миттєвості української історії)» відомого українського кінорежисера–документаліста Сергія Буковського, а також відеоролик від центрального державного кінофотофоноархіву України імені Гордія Семеновича Пшеничного «Черкащина у калейдоскопі історії». Окрім цього, можна буде оглянути фотовиставку «Постаті української національної революції», «Сто перемог україни (1917-2017)», фотолітопис «За Україну, за її долю, за честь і волю, за народ», у якому зібрано та вперше опубліковано максимальний комплект фотоматеріалів часів української революції 1917–1921 років.

В організації заходу беруть участь: Всеукраїнське товариство «Меморіал» імені Василя Стуса, Національна світлинотека «Українська мить», Мистецький фонд імені Короля Данила, Видавничий Дім «Ін Юре» за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації. Співорганізатор заходу – Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

Презентація відбудеться на Соборній площі міста Черкаси з 18.30 до  22.00.

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *