умань водоканал

Із 22 липня уманчани платитимуть за полив присадибних ділянок

22 липня 2016 року вступить в силу рішення виконавчого комітету Уманської міської ради №184 «Про встановлення норм витрат та використання води на полив присадибних ділянок», інформує 04744.info Відтак абонентам, що мешкають в індивідуальних житлових будинках та в яких не встановлено індивідуальний прилад обліку використаної води, буде нарахована плата за використання води на полив присадибних ділянок. Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук КП «Уманьводоканал».

“Шановні абоненти!
З метою впорядкування обліку використання та зменшення втрат питної води виконавчий комітет Уманської міської ради 14 липня 2016 року прийняв рішення №184 «Про встановлення норм витрат та використання води на полив присадибних ділянок». В зв’язку із цим адміністрація комунального підприємства «Уманьводоканал» повідомляє, що з 22 липня 2016 року абонентам, що мешкають в індивідуальних житлових будинках та в яких не встановлено індивідуальний прилад обліку використаної води, буде нарахована плата за використання води на полив присадибних ділянок.
Детально з текстом рішення виконавчого комітету Уманської міської ради можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Уманської міської ради в мережі Інтернет за адресою: http://uman-rada.gov.ua/…/6714-pro-vstanovlennia-norm-vytra… та в газеті «Уманська зоря» №32, від 22 липня 2016 року.
Тож, всім абонентам комунальних послуг з централізованого водопостачання, що мешкають в індивідуальних житлових будинках з присадибними земельними ділянками (садами, городами, зеленими насадженнями тощо), рекомендуємо встановити індивідуальний прилад обліку використаної води в найкоротший термін.
За додатковою інформацією звертатись до абонентського відділу КП «Уманьводоканал» за адресою: 20300, м.Умань, вул. Горького, 49 А, телефон (04744) 3-42-35, 3-45-74″.

Джерело: provce.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *