Із монтера залізничної колії черкащанин перекваліфікувавсь у садівника

До Катеринопільського районного центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні звернувся житель смт Катеринопіль Олег Онойко. Олег працював монтером колії на залізниці та охоронником, пройшов службу в зоні АТО, але завжди мав заповітну мрію – посадити сад. Для втілення її в життя були знання, досвід і бажання, бракувало тільки коштів.

Повідомляє “Про Все”.

Допомогли чоловікові у центрі зайнятості.

Під час співбесіди з особистим консультантом безробітного було проінформовано про можливість започаткування власної справи за підтримки державної служби зайнятості. Олег зацікавився цією ідеєю і був запрошений на семінар «Як розпочати власний бізнес». Також отримав додаткові консультації фахівців центру зайнятості та успішно пройшов профдіагностичне тестування, результати якого підтвердили його здібності й хист до підприємницької діяльності.

За сприяння служби зайнятості Олег розпочав втілення мрії в життя. Вже в квітні 2017 року за направленням центру зайнятості розпочав навчання на курсах «Підприємництво та бізнес-планування», майбутній підприємець отримав багато цінних порад стосовно ведення бізнесу в умовах діючого законодавства та успішно склав свій бізнес-план на тему «Садівництво та вирощування ягід».

Наразі уже засаджено саджанцями дерев та ягід земельну ділянку в 30 соток та планується розширення площі насаджень восени цього року. Олег щасливий та планує отримати від улюбленої справи не тільки задоволення, а й гідний дохід.

Фото http://provce.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *