Із появою громади, дитяча музична школа отримала новікошти і нові можливості

Червонослобідська дитяча музична школа, що має 8 філій у селах Черкаського району, і виховує юні таланти для 4 ОТГ, нарешті отримує стимули для творчого розвитку.

За словами директора КЗ «Червонослобідська дитяча музична школа» Івана Сапсая, базова школа, розташована у Червоній Слободі (з філіями у Вергунах, Хуторах, Леськах, Худяках, Руській Поляні, Геронимівці,  Степанках, Хацьках), навчає дітей не лише грі на  багатьох видах музичних інструментів, але й образотворчому мистецтву та хореографії.   Сьогодні тут розкриває свої таланти майже 350 дітей. Попри те, що існує школа більше 46 років, лише із появою громади (на баланс якої і потрапив заклад) тут почали відчувати якісні зміни. Школі виділили додаткові площі, що дозволяє навчати більше дітей і мати більший простір для занять. А ще Червонослобідська громада (вперше в історії школи)  передбачає у бюджеті кошти на поїздки талановитих дітей і їх педагогів на творчі конкурси, що дозволяють розвивати їх таланти – і діти привозять додому призи і перемоги. Відкрито додатковий клас образотворчого мистецтва у філії у Вергунах. Закладаються кошти на придбання нових інструментів – тож школі вдається не лише зберегти свої надбання, але й мати можливість нарощувати потенціал, підтримувати високий рівень освіти.

Як розповів Іван Іванович, попри те, що музичним школам досить складно налагодити дистанційну роботу з учнями під час карантину, школа продовжує продуктивно працювати, наразі випускники дистанційно здали екзамени. Попри карантин, учні школи взяли активну дистанційну участь у конкурсах – Міжнародному конкурсі «GOLD EUROPE 2020 WORLD STARS CZECH REPUBLIC» (лауреатами різних ступенів стали 6 вихованців школи), Всеукраїнському  конкурсі з музичної  літератури «MUSIC  WAY – 2020» та конкурсі дитячого малюнку Noosphere Space Art Challenge, Всеукраїнському дистанційному конкурсі вокальної та інструментальної виконавської майстерності «Струни Поділля»  (результати очікуються).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *