Кабінет міністрів схвалив Стратегію інформаційної реінтеграції Донецької та Луганської областей

Як зазначила перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова, мета стратегії – дати повноцінний доступ громадян України на окупованих територіях до загального національного українського інформаційного простору, повідомляє  УНН.

Стратегія має на меті ефективну протидію російській пропаганді, зміцнення почуття спільності, подолання дистанції з жителями окупованої території, створення умов до об’єктивного, оперативного та достовірного інформування мешканців окупованих територій.

За словами Еміне Джапарової, у 2018 та 2019 році МІП планує запустити ще дві телерадіовежі та оптимізувати мовлення на окупованій території.

Нагадаємо, з жовтня 2018 року українські ЗМІ, які ведуть мовлення на окуповані території Донецької та Луганської областей, а також анексованого Криму, будуть вести 75% передач українською мовою. Також відносно всіх, хто причетний до розподілу радіочастот в окупованому Криму, Україна планує ввести санкції.

Раніше у Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення повідомляли, що Росія вкрала 503 українські телерадіочастоти в Криму та Севастополі.

Фото Фонд «Демократичні ініціативи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *