Какаду з черкаського зоопарку поїде у Київ (ФОТО)

Пара білих какаду Гоффіна із черкаського зоопарку чекають вже на своє третє пташеня. Перша зустріч відбулася три роки тому – напередодні Дня всіх закоханих. Пташеня, яке вилупилося минулого року, незабаром вирушить до Київського зоопарку. А в обмін на нього черкаський поповниться іншим пташкам, пише газета “Акцент“.

Кілька років тому в місцевому зоопарку жила самотньо самка какаду. Оскільки цей вид пташок досить дороговартісний, то підприємство не мало змоги придбати їй пару. Тому Андрій Більда допоміг із придбанням самця какаду Гоффіна. І сталося це саме напередодні свята всіх закоханих.

Як зазначає директор Черкаського зоопарку Євгеній Ван, пара пташок одразу порозумілася.

– Під час однієї із зустрічей з Андрієм Більдою ми згадали про папуг нашого зоопарку. Я тоді поділився з ним, що, на жаль, не маємо можливості придбати самця для какаду, – розповідає Євгеній Ван. – Він відгукнувся миттєво на таке прохання. І буквально за кілька тижнів ми знайшли, де можна придбати пташку. Какаду вдало прижилися вдвох, і вже наступного року у них з’явилося перше пташеня.

Нагадаємо, Андрій Більда вже більше 5 років є активним учасником програми «Опікун для тварин». Він регулярно надає необхідну допомогу бізонам, які в нього під опікою.

Фото з сайту “Акцент”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *