Кам’янські лісівники придбали три нові трактори (ФОТО)

На початку 2016 року автотранспортний парк Кам`янського лісгоспу поповнився трьома новенькими тракторами МТЗ-82.1. Придбали техніку за власні кошти підприємства, повідомляють у прес-службі Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Саме такі трактори добре себе зарекомендували при виконанні лісогосподарських та лісокультурних робіт – надійні, витривалі, зручні у експлуатації та порівняно недорогі в обслуговуванні.

Нову техніку скерували до структурних підрозділів підприємства. На одному з цих тракторів працюватиме Анатолій Вовченко – учасник АТО, який повернувся зі сходу у вересні 2015 року. Працівник обіймає посаду тракториста на трелюванні лісопродукції Капітанівського лісництва. Днями ключі від нового трактора йому вручив директор Кам`янського лісгоспу Віталій Верес.

– Для нашого підприємства це хороший початок нового року, адже модернізація техніки – вкрай необхідний процес для сучасного господарювання, – наголошує Віталій Верес. – Окрім підвищення ефективності виконання робіт, це значно зменшує затрати на ремонти та обслуговування механізмів. Тому ми взяли курс на оновлення автотранспортного парку підприємства.

Так, у 2015-му підприємством за власні кошти було придбано лісовоз на базі МАЗ 6317, трактор МТЗ-82.1, три спеціальні легкові автомобілі для лісової охорони, два гідроманіпулятори, два причепи для перевезення лісопродукції.

Фото з сайту Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *