Канада готова розвивати партнерські стосунки з Черкащиною у сфері промисловості та сільського господарства

Канада готова поглиблювати партнерські стосунки з Черкащиною. Зокрема, у сфері промисловості та сільського господарства. Про переваги Черкаського регіону та інвестиційні об’єкти говорили в ОДА заступник очільника області Ярослав Березань з представниками Посольства Канади в Україні та Міністерства зовнішніх справ Канади, повідомляє Черкаська ОДА.

Нині в області успішно працюють дві канадські компанії. Зокрема, ТОВ «Автотранс Логістика» та ТОВ «С.М.Трейд». Надалі ж Черкащина прагне до поглиблення українсько-канадської співпраці. У цьому ж зацікавлені й канадські партнери, наголосили представники Канади.

З-поміж основних напрямків найактуальнішими для інвестування є сільськогосподарська галузь та альтернативна енергетика Черкащини, зауважив заступник голови облдержадміністрації Ярослав Березань. Для інвесторів в області створюють усі належні умови. Окрім обласної влади, готові до співпраці з інвесторами й ОТГ.

– Зараз ми в основному експортуємо всю сільгосппродукцію без переробки, – наголосив посадовець. – Тож нас цікавить будь-яке її вторинне оброблення. Водночас, у нас чимало споживачів електроенергії. Більшість з них – підприємства. Зокрема, й хімічної галузі. У нас діє декілька великих підприємств у цій сфері, які виробляють продукцію саме для сільського господарства. Для альтернативної енергетики у нас на Черкащині вигідне співвідношення сонячних днів до температури. Але розмір територій, людський ресурс і зручне географічне розташування дозволяє розміщувати на Черкащині підприємства будь-якої спрямованості.

Посадовець додав, про інвестиції, можливості експорту та підтримку бізнесу в області говоритимуть на Черкаському Міжнародному економічному форумі. Він відбудеться 11 жовтня. В одній із панельних дискусій погодився бути спікером Надзвичайний і Повноважний посол Канади в Україні пан Роман Ващук.

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *