Каневі економісти та підприємці працюють над інвестиційною привабливістю міста

13 липня до Канева завітали представники незалежної соціологічної компанії «Оперативна соціологія», які провели в місті соціальне дослідження, в ході якого відбулася групова дискусія з питань оцінки внеску міста для залучення інвестицій за участю представників громади та приватного бізнесу, повідомляє Канівська міська рада

Проект спрямований на зміцнення місцевого самоврядування в Україні шляхом підвищення якості надання послуг та ефективності управління соціального й фінансового сектору, створення умов для забезпечення соціальної рівності та впровадження європейських стандартів. Учасниками проекту є 44 пілотних міста, одним з яких є Канів. На рівні робочих груп відбулися вже дві зустрічі, зроблені відповідні напрацювання.

Утім, проектна методологія передбачає проведення у пілотних містах глибокого аналізу діяльності у відповідній сфері шляхом опрацювання аналітичних даних, одержаних від міст, та проведення фокус-групового дослідження серед діючих та потенційних інвесторів.

Результати проведеного аналізу шляхом оцінки показників міста та результатів фокус-групового дослідження стануть основою для підготовки планів підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування у сфері покращення послуг, інвестиційної привабливості міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *