Канів може ввійти до переліку “7 чудес України”

Місто Канів на Черкащині увійшло до числа фіналістів акції “7 чудес України: історичні міста та містечка”, повідомляє “Рідна Черкащина“.

Другий етап акції стартував сьогодні, 1 червня. Серед фіналістів – 21 об’єкт. Інтернет-голосування відкрите на сайті www.7chudes.in.ua.

В акції “7 чудес України: історичні міста та містечка”, яка пройде у 2016 році, беруть участь ті міста і містечка, що мають значиму історію (їх можна позиціонувати як історичні), які можуть продемонструвати своє унікальне архітектурне обличчя та мають туристичну інфраструктуру для відвідувачів.

На заключному етапі акції відбудеться підведення підсумків за результатами опитування експертів та Інтернет-голосування (50/50). І 27 вересня 2016 року, в День туризму, відбудеться оголошення семи переможців акції «7 чудес України: історичні міста та містечка».

Після оголошення результатів акції Оргкомітет бере на себе зобов’язання протягом наступного року з метою популяризації фіналістів акції підготувати та випустити про них фільми, а також виготовити різноманітну поліграфічну продукцію.

Фото www.navkoloua.com 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *