Канівчани мають можливість обрати, куди підуть 300 тис. грн з громадського бюджету

У Каневі запроваджують практику інших українських міст та виділятимуть у громадський бюджет міста 300 тисяч гривень. Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Відзначимо, запровадження практики громадського бюджету дозволить залучити канівчан до розподілу коштів міста та визначення проекту, який у межах видатків вдасться реалізувати в поточному році.Снимок

За словами очільниці фінансового управління Галини Карпушенко, кошти громадського бюджету закладені у спеціальний фонд, із якого також у майбутньому році планують виділити по 1,5 мільйони гривень на капітальний ремонт доріг та закладів освіти, а 300 тисяч гривень на ремонт ліній електропередач.

Громадських активістів, що були присутні у залі, частково обурила мала сума громадського бюджету, проте очільник постійної депутатської бюджетної комісії зауважив, що потрібно із чогось починати. Надалі ж, міський голова та депутатський корпус спільно із керівниками профільних управлінь будуть намагатися збільшити відповідну цифру.

Зауважимо, що подібну практику громадського бюджету вже реалізують у Черкасах, Чернігові, Полтаві, Луцьку та інших містах України.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли про громадські слухання присвячені формуванню бюджету міста на 2016 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *