Канівчанка взяла участь у семінарі щодо громадського бюджету

Канів став одним із 15 міст, представники яких взяли участь у семінарі з питань реалізації ініціатив, що фінансуються у рамках громадського бюджету.

Про це інформує «Kanos» із посиланням на інформацію у соцмережі.

Як зазначається у повідомленні, нещодавно у Львові посадовці та активісти із 15 міст України, зокрема і з Канева, взяли участь у семінарі під назвою «Громадський бюджет: цілі, стандарти, механізми». В останньому від нашого міста взяла участь працівниця управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради Наталія Хоміцька.

Під час заходу, учасники ознайомилися із досвідом Полтави щодо реалізації бюджету участі, а також проаналізували основні проблеми, пов’язані із реалізацією проектів в рамках громадського бюджету.

За словами Наталії Хоміцької, Канів став першим невеличким містом, якому вдалося самотужки реалізувати громадський бюджет. Тож на семінарі , з її слів, також вдалося розповісти і про досвід Канева в частині реалізації громадського бюджету і отримати нові знання в частині положень про громадський бюджет та досвіду його запровадження в інших містах.

Фото k2k.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *