Канівчанка зіграла головну роль у кліпі українського співака (Відео)

Фіналістка третього сезону реаліті «Супермодель по-українськи» Даша Майстренко із Канева стала актрисою і зіграла головну роль у кліпі на нову пісню Вадима Олійника «Остановись».

Про це інформує “Прочерк”.

“Я дивився третій сезон «Супермодель по-українськи» і відразу помітив, що Даша виділяється серед інших дівчат. Ми колективно вирішили запросити її на зйомки. Кастингу не було, але перед зйомкою ми зустрілися, поспілкувалися, – розповів Вадим в інтерв’ю Новому каналу. – Даша Ши, яка виступила режисером кліпу, поговорила з нею, і ми зрозуміли, що це саме та людина, яка нам потрібна”.

Експерт проекту «Супермодель по-українськи» Сергій Нікітюк, який після закінчення реаліті став менеджером Даші, був трохи спантеличений сценарієм.

“Чесно кажучи, коли я переглянув сценарій, він мене трохи збентежив. Сцена у ліжку, сварки. Я його відправив Даші і сказав, що рішення за нею,” – розповів Сергій.

Сама Даша не відразу зважилася на роль, яку їй запропонував Вадим Олійник, та все ж таки ризикнула.

” Коли я прочитала сценарій, мені стало трохи не по собі. Адже головна героїня весь час плаче, істерить, у неї дуже багато проблем. Я її з собою якось зовсім не асоціювала. Хвилювалася, але мені було дуже цікаво, і я погодилася, – зізналася Даша. – Під час зйомок мені працювалося легко і комфортно. В результаті все вийшло дуже добре”.

На знімальному майданчику Даша провела майже добу. Але, за її словами, втоми абсолютно не відчувала, адже вона працювала з веселою і професійною командою. Що ж вийшло в результаті, ви можете подивитися і оцінити просто зараз.

Фото http://procherk.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *