Канівчани здобули професію кухаря та нову роботу

У ДНЗ «Канівське вище професійне училище» відбулася державна кваліфікаційна атестація слухачів, які за направленням Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості, здобували професію кухаря. Про це інформує “Прочерк“.

Одинадцять безробітних з Канева та району впродовж 6 місяців поєднували теоретичну підготовку та практичні заняття на базі училища та партнерів служби зайнятості – роботодавців-замовників кадрів.

Карантинний режим вніс певні корективи в навчальні плани і знання слухачі здобували, в тому числі, і дистанційно. З послабленням обмежувальних заходів, навчання продовжилося. Отриманий професійний досвід та знання, слухачі продемонстрували у своїх роботах на державній кваліфікаційній атестації.

Досвідчений майстер виробничого навчання Олена Федорова розповідає: «Державна кваліфікаційна атестація, що відбулася на базі навчального закладу, підтвердила вагомі досягнення слухачів. Майбутні кухарі, практично без попереднього досвіду роботи, зуміли оволодіти знаннями, набути практичних вмінь та навичок, опанували улюблену справу, яка згодом стане справою життя і, сподіваюсь, приноситиме не лише задоволення, але й гідний прибуток».

Своїми враженнями ділиться Неля Михальчук, в минулому вихователь, одна із випускниць групи: «Не потрібно ніколи боятися щось змінювати, пробувати себе в іншому. Усе в наших силах!».

Канівська міськрайонна філія ОЦЗ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *