Канівських безробітних запрошують стати прикордонниками

У Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості провели зустріч із старшим офіцером відділення з добору в Черкаській області окремого регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби України Миколою Лисокінем, – повідомляє «Kanos».

Прикордонник розповів шукачам роботи про умови прийому на військову службу за контрактом в Державну прикордонну службу України.

«Військовослужбовцям за контрактом ми пропонуємо престижну роботу з належною оплатою праці, соціальні гарантії, безкоштовне медичне обслуговування, можливість кар’єрного зростання, забезпечення речовим майном, можливість отримати освіту», – повідомив офіцер.

У ході зустрічі 14 шукачів роботи переглянули відеоролики про прикордонну службу, отримали вичерпні відповіді про особливості роботи в лавах Державної прикордонної служби України.

Також Микола Лисокінь наголосив: «Прикодонна служба – це свідомий вибір кожного. Ми чекаємо відповідальних, мотивованих, наполегливих, дисциплінованих, стійких до стресу, емоційних та фізичних навантажень, з бажанням розвиватись».

За детальнішою інформацією щодо військової служби за контрактом в Державній прикордонній службі України звертайтеся до Канівської міськрайонної філії Черкаського ОЦЗ за адресою: м. Канів, вул. Шевченка 49/1; тел. (04736) 3-29-16 , 3-21-03. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *