Канівська красуня розповіла про свій кращий день на проекті “Супермодель по-українськи”

Серед улюблених випробувань фіналістки третього сезону реаліті «Супермоделі по-українськи» – дефіле з красунчиком Пашею, інформує “Про Все” з посиланням на сайт Нового каналу.

За чотири місяці зйомок Даша Майстренко встигла приміряти на себе море образів і пройти десятки випробувань. Вибрати найкращі, на прохання шанувальників, виявилося непросто.

“Напевно, моє улюблене випробування пройшло на НСК «Олімпійський», коли в нас була фотосесія про види спорту. Я тоді представляла футбол і відмінно впоралася. Досі дивлюся на знімки і не вірю, що це я, – розповіла Даша під час онлайн-конференції. – А друге моє улюблене завдання – парне дефіле з Пашею. Пам’ятаю, як ми його репетирували. Спершу планували класичне дефіле, але потім зрозуміли, що підкачане тіло не дасть Паші пройти стандартною проходкою. Тому я спробувала підлаштуватися під нього, уявила, що я «качок» з кубиками преса. Йшла і почувалася супергероєм!”

А улюблене Дашине фото на проекті було зроблене в Харкові. Коли учасниці позували на заводі разом із місцевими роботягами. До речі, саме харківський тиждень Майстренко називає найкращим на проекті.

tp-a_35422

 

“Мій найулюбленіший тиждень був у Харкові, коли в нас було дефіле на велосипедах, випробування на мийці, – згадує Даша. – Тоді мені сказали, що я вибиваюся в лідери. І я зрозуміла, що треба рвати й викладатися на 100%. У Харкові був мій найкращий день на проекті. У нас було трохи вільного часу, і ми з Машею, Юлею Мочаловою та дівчатами зі знімальної групи поїхав і в парк – гуляли, відпочивали. У той день мої однокласники святкували випускний, мені було страшенно сумно, що я не в Каневі. Адже така подія буває раз у житті. Та день у Харкові був таким хорошим, що компенсував мені пропущений випускний. Було круто, я б повторила”!

Фото http://provce.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *