Канівські депутати перевірять якість харчування у шкільних їдальнях

У четвер, 23 лютого, в ході останнього засідання сесії Канівської міської ради депутат Олександр Корнієнко порушив питання незадовільного харчування школярів, повідомляє Канівська міська рада.

– До мене надходять звернення жителів міста, мовляв, учні не хочуть їсти в шкільних їдальнях. Економити на здоров’ї дітей не можна, – наголосив депутат та запропонував розібратися з цим питанням.

Як повідомила заступник міського голови Наталія Матінова протягом 2017 року жодних скарг чи нарікань на якість харчування в шкільних їдальнях міста до виконавчого комітету Канівської міської ради не надходило.

– Послуги з організації харчування надаються відповідно до проведеного тендеру через систему «Прозорро», – коментує ситуацію Н.Матінова. – Станом на сьогодні один день харчування дитини в школі коштує 17 грн. Утім, в цю суму входять не тільки власне продукти, а й заробітна плата працівників, оренда приміщень, придбання обладнання… 40% вартості йде з бюджету міста, 60% – за рахунок батьків. Разом з тим безкоштовно надаються послуги харчування дітям із соціально-незахищених категорійних сімей. Так, минулого року з міського бюджету на ці цілі було виділено близько 2-х млн.грн.

Однак перевірити стан їдалень заступник міського голови погодилася. Відтак, найближчим часом буде сформовано відповідну комісію за участі представників депутатських фракцій.

Фото Чернівці Таймс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *