Канівські школярі розчулили мешканців терцентру соцобслуговування (ФОТО)

7 березня канівські школярі завітали до територіального центру соцобслуговування, який знаходиться в селі Степанці на Канівщині. Приїздили вони привітати його жителів з Міжнародним жіночим днем. Про це пише «Kanos» із посиланням на інформацію відділу бібліотеки Шевченківського національного заповідника.

П’ятикласники Канівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 (класний керівник Прудченко І.В.) виготовили велику привітальну листівку, на якій кожна квітка, зроблена власноруч, – це дитина, яка передає тепло своїх долонь стареньким. А учні Канівської санаторної школи-інтернат приготували невеликі листівочки з теплими словами привітань.

У закладі дітей радо зустріла завідувач стаціонарного відділення для проживання одиноких пристарілих громадян Світлана Манченко.

Працівниці закладу допомогли стареньким вийти з кімнат, а для лежачих хворих відкрили двері, щоб і вони чули все, що відбувалося у коридорі. Від імені дітей лунали слова привітання з нагоди свята. Спів молоді під супровід акордеону та гітари у виконанні студента Канівського коледжу культури і мистецтв Андрія Панченка особливо розчулив серця стареньких.

Фото “Канос”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *