Канівський супермаркет не зміг протистояти “Ревізору”

Команда програми «Ревізор» знайшла у канівському супермаркеті «Маркет» (ред.: колишній СПАР) безліч простроченої продукції та зафіксувала зловживання недоважуванням товарів.

Про це повідомляє  «Kanos».

Зокрема, в ході власної ревізії закладами громадського харчування і готелями Канева, журналісти відвідали відомий у місті супермаркет та зіткнулись із рядом порушень та зловживань зі сторони адміністрації магазину.

Це стосується як неналежного маркування товару, так і бруду в підсобних приміщеннях супермаркету.

Однак куди більше здивування журналістів було від безлічі продуктів і товарів на полицях в торгівельному залі магазину, термін придатності яких давно завершився. Особливо кричущим виявився факт наявності на полицях дитячого пюре, термін придатності котрого закінчився ще 2 місяці до моменту перевірки «Ревізором».

Проте і це виявилось не останнім сюрпризом для гостей зі столиці. Адже після тестового зважування продукції (ред: ковбаси), журналісти виявили, що адміністрація магазину навмисне вказує на цінниках вагу на 40-50 грамів більшу від тієї, що є реальною.

Як наслідок, після таких виявлених фактів зневаги до власних покупців, журналісти програми вирішили не рекомендувати туристам і жителям Канева супермаркет «Маркет».

Зауважимо, що зйомки програми відбувались ще у березні 2016-го року. Більше новин та повне відео за підсумками відвідин журналістами Канева чекайте згодом.

Переглянути відео можна тут.

Фото http://mediananny.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *