Каратистка з Черкащини стала найкращим інструктором України

Тренер-викладач Корсунь-Шевченківської дитячо-юнацької спортивної школи Ксенія Шапошникова – титулована спортсменка- каратистка: призерка чемпіонату світу , дворазова призерка чемпіонатів Європи, багаторазова чемпіонка України, майстер спорту міжнародного класу. У складі збірної команди України вона братиме участь у Абсолютному кубку світу з кйокушінкаі карате, який відбудеться 21-22 січня 2017 року в Японії,

Повідомляє “Про Все” з посиланням на  “Черкаський край”.

Нещодавно Ксенія повернулась із зимового табору для інструкторів та збірних команд Федерації «Кйокушінкаі карате унія України», що відбувся в Івано-Франківську і поділилась враженнями:

“Знаковою подією для каратистів стала участь у тренувальних зборах заступника міністра молоді та спорту Ярослава Войтовича. Він повідомив приємну і довгоочікувану для нас новину: наказом міністра молоді та спорту кйокушінкаі карате визнаний офіційно видом спорту та включений до реєстру олімпійських видів спорту в Україні як «карате». Це безумовно сприятиме поширенню цього красивого і видовищного виду боротьби. Тільки у нашій ДЮСШ карате займається більше 100 дітей, і я бачу як цей вид спорту формує у них і фізичні, і духовні якості”.

Презентували на цьому заході і нову форму збірної України для участі в Абсолютному кубку світу: я її приміряла і залишилась дуже задоволеною. Так що до Японії поїду з гарним настроєм, – говорить спортсменка.

З Івано-Франківська Ксенія Шапошникова повернулась з черговими нагородами: за підсумками 2016 року вона визнана і кращим суддею, і кращим інструктором України. Тому вітаємо талановиту спортсменку і бажаємо перемог на змаганнях у Японії.

Фото http://provce.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *