Катеринопільчани від виборів чекають перемін

«Фейсбук»-спільнота «Підслухано в Катеринополі» проводить поміж катеринопільчан опитування, кого б ті хотіли бачити на посту майбутньої Катеринопільської ОТГ.  Питання сформульовано так: «Хто, із запропонованого списку осіб, міг би якнайкраще об’єднати та розвивати новостворену Катеринопільську ОТГ?»

Опитування розпочалось 5 серпня о 13 годині, адресоване до мешканців Катеринополя та тих населених пунктів, що увійдуть до його громади. Список осіб модератори формували довільно, радше за принципом найпомітніших фігур. Дехто із запропонованих кандидатур навіть дивувався, що туди потрапив, оскільки балотуватися не збирався. Однак є у ньому й реальні претенденти на пост голови.

Отже, повернемось до персоналій та їхнього рейтингу, який, до речі, залежно від голосувань, періодично змінюється. Станом на 13 серпня 11-ту годину він такий:

Перше місце посідає «інший кандидат», тобто соціальний запит «проти всіх» — 169 голосів.

Друге — Микола Ткаченко (колишній начальник відділу освіти, нині помічник депутата Верховної Ради Андрія Стріхарського) ─ 68 голосів.

Третє ─ Володимир Коваленко (голова Катеринопільської райдержадміністрації) ─ 44 голоси.

Четверте ─ Віталій Нагорний (депутат селищної ради, очільник фракції «Черкащани») ─23 голоси.

П’яте – Петро Підгірний (колишній начальник комунального підприємства) ─ 16 голосів.

Шосте – Іван Гегедош (чинний голова селищної ради) ─ 10 голосів.

Сьоме – Володимир Клеценко («свободівець», депутат райради) ─ 7 голосів.

Восьме – Ольга Ніколенко (колишня голова Катеринопільської райдержадміністрації) ─ 4 голоси.

Дев’яте – Ольга Шарига (в минулому заступник голови Катеринопільської райдержадміністрації) ─ 3 голоси.

Зауважимо, голосування відбувається у відкритий спосіб, тобто будь-хто може бачити, хто за кого проголосував.

Значний відсоток «за іншого кандидата» свідчить про те, що на  Катеринопільщині формується запит на нові обличчя. Зокрема кілька людей закликають балотуватися місцевого юриста Олександра Манішевського та земляка-бізнесмена Максима Молокова. Пропонує свою кандидатуру й  воїн- афганець Ігор Качуровський.

Чи відображає таке голосування реальні настрої усіх катеринопільчан, сказати важко. Останнім часом більшість неохоче демонструє свої політичні симпатії. Тож на виборах може бути багато сюрпризів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *