Кількість черкаських дитсадків може збільшитись

У Черкасах працює 53 комунальні дитсадки і один приватний. Їх відвідують більше 11-ти тисяч дітей. Нерідко з додатковими клопотами для батьків. Адже через недостатню кількість дошкільних навчальних закладів поблизу малюків доводиться водити до дитсадка за декілька кілометрів від дому. Чиновники про проблему знають та кажуть, що в Черкасах може з’явитись щонайменше на один садочок більше. 

Інформує “0472.ua”.

У жовтні на сайті Черкаської міської ради з’явилася петиція черкащанки Юлії Ведмеденко. Жінка звернулася з проханням відкрити дитячий садочок у мікрорайоні “Корольова”.

“Район розбудовується, збільшується кількість мешканців. В основному це молоді родини з дітьми. А до найближчих садочків – 3-4 км”, – йдеться у петиції.

Наразі це звернення набрало більше півсотні голосів із необхідних 250-ти.

Крім того, черкащани стверджують, що є велика черга у садочки в мікрорайоні “Митниця”. За генпланом Черкас між будинками Гагаріна, 27 та Героїв Дніпра, 89 передбачено розміщення дитячого садка. Але досі на цьому місці пустир.

За словами депутата Черкаської міської ради Юрія Тренкіна, наразі є дві концепції щодо збільшення кількості дитячих садочків у районі “Митниця”. Перша – реанімація садочка №40 по вул. Героїв Сталінграду, 10. Наразі у приміщенні дошкільного закладу розташоване Управління пенсійного фонду у місті Черкаси. Друга концепція – побудувати новий садочок біля будинку по Героїв Дніпра, 89-Б.

“Це адреси у різних кінцях району. Вважаю, що потрібно рухатися обома напрямками одночасно, адже наразі у мікрорайоні “Митниця” найбільша черга до дитячих садочків”, – зазначив депутат.

За його словами, питання з садочками у його районі рушить з місця у 2017 році.  Він вже подав відповідну пропозицію до комітету соціально-економічного розвитку Черкаської міської ради.

Водночас чиновники налаштовані не так оптимістично і кажуть, що черкаський район поблизу Дніпра може отримати лише один додатковий дитсадок.

“У планах – відновлення роботи дитячого садка №40, частина приміщення якого перебуває в оренді. Там велике приміщення, розраховане щонайменше на 12 груп. А кожна група – це приблизно 25 дітей”, – пояснив начальник Черкаського міського управління освіти Євген Степко.

За його словами, наразі відновлюються групові осередки у тих дитячих садочках, де вони не використовувалися. Загалом таких групових осередків має бути 7.

“Один такий відкрили і заповнили дітьми у дитячому садочку № 90. Ще у шістьох дитсадках закінчується ремонт, або ж заклади дообладнуються. Це дозволить прийняти на 25 осіб більше у кожному із садочків”, – розповів посадовець.

Фото http://www.0472.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *