Кіт працевлаштувався у Міністерстві закордонних справ

У міністерстві закордонних справ підтвердили BBC Україна, що в їхній будівлі в Києві оселився кіт Амбассадор, однак акаунт у соціальній мережі для нього не створювали.

– Кіт став несподіванкою, – так появу Амбассадора описала заступниця начальника управління інформації МЗС України Олена Ващенко.

За її словами, він прийшов до міністерства 21 грудня – напередодні Дня дипломатії. Міністр Павло Клімкін тоді написав про Амбассадора у Twitter: “Або на конкурс на посаду прийшов, або за годину Христю Фріланд зустрічатиме”.

Cвітлину з котом, що спить на стільці в міністерстві, 26 грудня запостив у Twitter політичний директор МЗС Олексій Макеєв. Дипломат повідомив, що кіт Амбассадор “буде представляти українськокотячі інтереси на міжнародній арені, захищати від русощурів та сприяти виходу українського молока на світові ринки”.

27 грудня в кота з’явився власний акаунт у Twitter.

При цьому у міністерстві ВВС Україна сказали, що не створювали сторінку для кота.

У міністерстві додали, що кота годують і дозволяють йому виходити на вулицю, але мишей поки що не приносив. У дипвідомстві кажуть: готові переймати досвід британських колег.

Один з найвідоміших котів на службі у держав – Ларрі.

У прес-службі кабінету міністрів Великої Британії називають Ларрі державним службовцем, який залишається на Даунінг-стріт навіть після зміни очільника уряду.

У соцмережах написа директор політичного департаменту МЗС Олексій Макеєв: “Щойно призначено нового посла, і він уже на посту в МЗС України. Знайомтеся – Амбассадор. Він буде представляти українськокотячі інтереси на міжнародній арені, захищати від русощурів та сприяти виходу українського молока на світові ринки. Бєз-воз-мєз-дно!” – написав Макеєв.

«Конкурс пройшов, призначення підписано! Добре, що держсекретарем працює Заяць – ми з ним однієї крові, порозумілися швидко. Тож маю перепустку і доступ до підвалу і даху. Приступаю!», – йдеться у першому дописі кота Амбасадора.

Можливо, у міську раду Черкас варто теж взяти на роботу кота? Можливо, тоді виконком і депутати будуть більш продуктивно працювати? Можливо, навіть кіт чи пес буде балотуватися на посаду мера?

Чи буде у Анатолія Бондаренка справжній медійний противник?

Андрій Міняйло

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *